#1 2008-01-27 16:48:35

Fladrog

Nowy użytkownik

7706454
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-01-27
Posty: 4
Punktów :   

Przedstaw się:))

W tym temacie możemy powiedzieć więcej o sobie xD
więęęc:
Hej xD
Jestem dziewczyną, jakby ktoś jeszcze nie zauważył (po postaci może nie widać, ale po wypowiedziach ), moje imię : Katarzyna xD, mam 16 lat xP, yyyy... interesuje się przede wszystkim fantastyką, grami komputerowymi xD. Uwielbiam czytać . Yyy.. Mam 4 zwierzaki :d kota, psa, królika i rybkę   (czy rodzice zaliczają się do zwierząt xD?), lubię cieszyć twarz:D i rażą mnie błędy ort xF Zdjęcia nie dam, bo to tylko na własną odpowiedzialność, nie chcę przyprawić Bogu ducha winnych przypadkowych użytkowników o ciężką niestrawność
Edit: Jak ktoś łaadnie poprosi:) to oczywiście dać mogę, byleby nie aktualne, bo takowych nie mam xD

Drugi edit: A teraz lol, zonk, wuteef i oemgie xD Dam swoje zdjęcieee xD
Zmieniam zdjęcie xD
http://img145.imageshack.us/img145/8565 … 665yw3.jpg
<NIE ŚMIAĆ SIĘ XD>
..


<wystarczy, że ja się śmieje xD>

Ostatnio edytowany przez Fladrog (2008-02-06 19:42:46)


nie gram ostatnio:) wybaczycie mi, co nie? XD

Offline

 

#2 2008-01-27 19:01:39

bartek07

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się:))

A ja niewiedziałem, że Ty to dziewczyna :x .xDD. No dobra. Jestem chłopakiem XD. Zauważyliście już pewnie ^^ . Mayne Imię to : Bartek ;DD mam 13 lat . Interesuję się niczym, tzn kompem,2moons (XD), Piłka nożna. A ja powiem, że nie lubie twarzy cieszyć. xDD. I nie rażą mnie błędy, bo napewno kiedyś takowe popełnie;D. Tak jak Katarzyna mam Królika i Psa . A ja moge dać wam moją fotke z wakacji. No to na tyle :d. Narka . ! xD

Offline

 

#3 2008-01-28 01:12:44

KiRoS

Administrator

6369193
Zarejestrowany: 2008-01-22
Posty: 14
Punktów :   

Re: Przedstaw się:))

Dobra, Jako lideer:D wypadało by cos napisac o sobie.
A wiec:
imie-Andrzej
wiek-21 latek
znak zodiaku-skorpion
Zainteresowania mam raczej extrmalne bo pasjonuje sie militariami, sztukami walki,egzotycznymi(jadowitymi)zwierzątkami, o czym swiadczy to ze mam pare ptasznikow(pająki jak dłoń). Z zawodu jestem bodyguardem:) a miałem byc żołnierzem zawodowym ale nie wyszlo(kontuzja kolana na cwiczeniach przygotowywawczych) No ale dupa!! odjebałem hałe to teraz musze zapierdlaac. Chciałbym nie długo załozyc rodzinke, i sobie dzidziusia normalnie strzzelic:D wolny czas jak sie da to spędzam z moją kobietką kosianą,albo pprostu wyrzywam sie na biednej klawiaturce i myszce(2moons) pzdr

Offline

 

#4 2008-01-31 20:46:21

bartek07

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-25
Posty: 5
Punktów :   

Re: Przedstaw się:))

Kiros . Dzidziusia x.D to  mnie wymiotło . Powodzenai !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.corleone.pun.pl www.yitian2.pun.pl www.azschorzow.pun.pl www.szkolamic.pun.pl www.polish-legends.pun.pl